Kõiges Su kõrval

Saatesari “Kõiges Su kõrval” Pereraadios

Sellel sügisel telliti meie käest peret, paarisuhet ja hingehoiu teemasid käsitlev saatesari, mida saab kuulata üle nädala laupäeviti kell 18.15 Pereraadios. Kordus esmaspäeviti kell 16.00. Teeme kokku 30 saadet ja räägime mh. Paarisuhte ehituskividest, lapse ja noore arengufaasidest, kiindumussuhtest, leinast, perevägivallast, vanavanemlusest, põlvkondade vahelistest teemadest, kaassõltuvusest, üleseotusest, lahutusest ja selle ennetamisest ning saadete käigus tutvustame oma tööd. Teemad oleme valinud lähtuvalt sellest, milliste murede puhul pered pöörduvad hingehoidja, traumaterapeudi ja pere- või kasvatusnõustaja poole meie keskustes.

Vanad saated on järelekuulatavad:

http://www.pereraadio.ee/uus/index.php?option=com_content&view=article&id=4848%3Akoiges-su-korval&catid=21%3Aarhiiv&Itemid=1

Tagasisidet ootame: pia@perekeskus.eu

Kirjuta ka, kui Sul on endal mingi soov saadete osas. Kas on mingi teema, millest perenõustajad peaksid kindlasti raadios rääkima?

Loodame, et need saated võivad olla abiks ja toeks inimestele, kes ei julge perenõustaja juurest abi otsida ja kes vajavad rohkem teadmisi peresuhete teemadel. SA EELK Perekeskus on kõiges su kõrval, nagu meie loosung ütleb -see on meie teejuht ja sügav südame soov: Elus võib juhtuda kõike, aga raskel ajal Sina ei ole üksi. Jagatud mure on poole kergem ja meie oleme valmis aitama Sul kanda koormasid. Meie keskustes professionaalsed inimesed ootavad Sind -kõigepealt raadiot kuulama.

Comments are currently closed.