Kõiges Su kõrval

Konverents “Mustvalgest mõtlemisest austava dialoogini” on järelvaadatav

EELK Perekeskuse korraldatud ja hingedepäeval toimunud konverents keskendus tõrjutuse vähendamisele ja väärika suhtlemise edendamisele ühiskonnas.

Sündmus oli pühendatud Eesti Vabariigi 100. aastapäevale ja toimus koostöös Sotsiaalministeeriumi, Hasartmängumaksu Nõukogu, Soome Evangeelse Luterliku Kiriku, Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku, Tallinna linna ja Radisson Sky Blu Hotelliga.


“”Konverentsipäeva avas sotsiaalminister Kaia Iva, kes sõna jõu kõrval rõhutas ka mõttejõu tähtsust: „Me teame, et tegudel on tagajärjed, oleme palju rääkinud, et sõna suudab palju, kuid vähem oleme teadvustanud, et ka meie mõtetel on väga suur jõud. Me võime end mõelda rikkaks või vaeseks, õnnetuks või õnnelikuks. Me võime end mõelda haigeks või leida oma mõtetest elujõudu. Mustvalged mõttemustrid, negatiivsed mõtted ja muretsemine võtavad meilt energiat, tekitavad ärevust, hirme ja depressiooni.””

Loe rohkem allpool välja toodud EELK kodulehel olevast Regina Hanseni artiklist.


Konverents on kogu ulatuses järelvaadatav:

Päeva esimene osa: https://www.youtube.com/watch?v=aL_IHXmQr44&feature=youtu.be

Päeva teine osa: https://www.youtube.com/watch?v=vIVI-gRN1fs&feature=youtu.be
Konverentsi ettekanded: Konverents_ Mustvalgest moŢtlemisest austava dialoogini 2.11.2018


Artikkel EELK kodulehel:

“Konverents otsis teid austava dialoogini nii peres kui ühiskonnas” http://www.eelk.ee/et/uudised/konverents-otsis-teid-austava-dialoogini-nii-peres-kui-uhiskonnas/


Artikkel ajaleht Pealinnas:

“Kaia Iva: sõna jõuga võib kedagi üles tõsta või kukutada” http://www.pealinn.ee/tagid/arvamus/kaia-iva-sona-jouga-voib-kedagi-ules-tosta-voi-kukutada-n230768

Aitäh kõigile osalejatele, ettekannete tegijatele, partneritele, toetajatele ja konverentsi korraldajate meeskonnale!

EELK Perekeskus

 

                       

       

     

 

 

 

 

 

 

 

Comments are currently closed.