Kõiges Su kõrval

Infopäev Põhja-Eesti piirkonna spetsialistidele

EELK Tallinna Perekeskus korraldab kolmapäeval, 28.märtsil kell 13.00 – 15.00 INFOPÄEVA Põhja-Eesti piirkonna spetsialistidele.
Toimumiskohaks on EELK Perekeskuse ruumid Tallinnas, Lastekodu 6a (fonolukk 33).

Osalema kutsume omavalitsuste lastekaitse- ja sotsiaaltöötajaid, psühholooge, nõustajaid, kriminaalhooldajaid jt. Pakume omalt poolt lühiettekandeid, professionaalset toetust ning kohvipausi.

AJAKAVA

13.00 Kogunemine ja kohv
13.15 Tervitus EELK Perekeskuse juhatajalt Pia Ruotsalalt

ETTEKANDED

13.20 „Tüüpilisemad suhteprobleemid“. Ettekande käsitlus lähtub Imago suhteteraapia alustest. Pia Ruotsala
13.50 „Mittevabatahtlike klientide kaasamisest koostöösse“. Käsitlus toob välja olulisi tegevuspõhimõtteid ning orientiire, mille arvestamine mittevabatahtlike (ettevaatlike) klientide ettevalmistamisel muutumisprotsessideks hõlbustab soovitud tulemuste saavutamist. Kalle Laane, sotsiaalpedagoog, perenõustaja
14.20 „Vägivallast on väljapääs“. Mida pakub mehele osalemine sisemise kindluse programmis? Võtta vastutust ja märgata ning mõista. Julgeda muutuda. Rühmas osalemine ei tee peres toimunut olematuks, see annab teadmisi ja oskusi käituda edaspidi kriitilistel hetkedel teistmoodi, mitte kasutades vägivalda. Probleemid ei kao hetkega, kuid märgatavaid muutusi toimub füüsilise vägivalla vähenemise ja lõppemise suunas. Enese valitsemise kogemus kasvatab enesekindlust ja raskete olukordade või tülide tähendus muutub vähem ähvardavaks. Velda Veia ja Renee Nahkur, rühmajuhid

Peale igat ettekannet on võimalus arutluseks, küsimuste esitamiseks.

15.00 Infopäeva lõpp

—————————————————————————————

Olete lahkesti oodatud kuulama ja kaasa arutlema.
Vajalik on eelregistreerimineinfo@perekeskus.eu
Lisainfo: 5688 5207 Karin Hänilane

Infopäeva toetavad Sotsiaalministeerium, Hasartmängumaksu Nõukogu, Lääne-Harju Vald, Keila Linn, Viimsi Vald ja Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet.

Comments are currently closed.