Kõiges Su kõrval

EELK Usuteaduse Instituut ja EELK Perekeskus kutsuvad 27.11.2019 peretööalasele täiendusõppe kursusele “Vanavanemluse ehituskivid”

Koolitusele on oodatud sotsiaaltöö- ja psühholoogia eriala spetsialistid, terapeudid, koolitajad, vaimulikud, hingehoidjad, perenõustajad, andragoogid ja teised peretööst huvitatud koguduste töötegijad.

”Vanavanemluse ehituskivid” pakub täiendust ”Paarisuhte ehituskivide” ja ”Vanemluse ehituskivide” kursustele. Tegemist on metoodikaga, mis aitab mõtestada vanavanemate rolli lapse kasvatamisel ning pakub lisavõimalusi koguduste peretöö elavdamiseks.
Koolitusel käsitletakse järgnevat:
– vanavanemad kui laste arengu tugisambad
– vanavanemluse väljakutsed ja võimalused
– vanavanemluse ehituskivid
– vanavanemluse roll Eestis

Koolituse viib läbi Saara Kinnunen.

Saara Kinnunen on Vaasast pärit sotsiaalpsühholoog ja psühhoterapeut. Ta on töötanud Vaasa koguduste ühenduse perenõustamiskeskuses ning viinud läbi koolitusi kasvatuse, peretöö-ja nõustamise ning inimsuhete ja hingehoiu teemadel. Samadel teemadel on ta kirjutanud mitukümmend raamatut. Eesti keeles on neist ilmunud kolm: ”Las ma olen laps” , ”Leivad ühes kapis” ning äsja ilmunud „Eluga rahul“. Saara on šertifitseeritud Vanavanemluse ehituskivide koolitaja.

Koolitus on soome keeles, tõlkega eesti keelde.

Koolitus toimub 27. novembril EELK Tallinna Perekeskuses (Lastekodu 6a, 10113 Tallinn) kell 10.00 – 17.00

Osalustasu on 18 EUR (sisaldab lisaks koolitusele ka kohvipause).

Registreeruda hiljemalt 24.11.2019.

Elektrooniline registreerumisvorm asub siin: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSct8yaimEiJm0EbsgUGnARfzyBj83hDJAKVWOTWo5R_trW7lQ/viewform

Lähem info: Kerstin Kask, kerstin.kask@eelk.ee või tel. 553 0399 või ui.eelk.ee kodulehel.

Comments are currently closed.